Vasárnap tartották meg a soproni Szent Mihály-templom búcsúját.
tovább:
A Szent Mihály-templom búcsúja
Vasárnap tartották meg a soproni Szent Mihály-templom búcsúját.
tovább:
A Szent Mihály-templom búcsúja
A soproni Szent Orsolya Római Katolikus Gimnáziumban augusztus 31-én délután püspöki szentmise keretében tartották meg az ünnepélyes tanévnyitót, amelyen részt vett Firtl Mátyás, Sopron és környéke országgyűlési képviselője is. Képgaléria
tovább:
Veni Sancte – tanévkezdés a Szent Orsolya Gimnáziumban
Ünnepi szentmisével, kenyér- és boráldással, ünnepi beszéddel, koszorúzással, kenyér- és borkóstolóval szabadtéri közösségi eseményen ünneplte a Szent István napot Sopron.

Ünnepi szentmisével, kenyér- és boráldással, ünnepi beszéddel, koszorúzással, kenyér- és borkóstolóval szabadtéri közösségi eseményen ünneplte a Szent István napot Sopron.
– Szent István Királyunk Napja előtt, aligha lehetne méltóbb ünnepi eseményt elképzelni egy, a közösséget szolgáló létesítmény átadásánál –kezdte beszédét Firtl Mátyás, Sopron és környéke országgyűlési képviselője, Kópháza Díszpolgára.
tovább:
Egészségház-avató Kópházán