Veni Sancte – tanévkezdés a Szent Orsolya Gimnáziumban

A soproni Szent Orsolya Római Katolikus Gimnáziumban augusztus 31-én délután püspöki szentmise keretében tartották meg az ünnepélyes tanévnyitót, amelyen részt vett Firtl Mátyás, Sopron és környéke országgyűlési képviselője is. Képgaléria

tovább:
Veni Sancte – tanévkezdés a Szent Orsolya Gimnáziumban

Egészségház-avató Kópházán

– Szent István Királyunk Napja előtt, aligha lehetne méltóbb ünnepi eseményt elképzelni egy, a közösséget szolgáló létesítmény átadásánál –kezdte beszédét Firtl Mátyás, Sopron és környéke országgyűlési képviselője, Kópháza Díszpolgára.

tovább:
Egészségház-avató Kópházán