Sopronban április végétől vezették be a mobilos parkolási rendszert, és július elsejétől máris meg kellett változtatni. A 33 hazai városban jelenlévő Mobil Parkolás ment, a Nemzeti Mobilfizetési Zrt. jött. Előbbinek már a honlapja sincs meg. Az újonnan jött vállalkozás elsejére virradóra kihelyezte a saját matricáját minden parkoló automatára. Amit mellesleg sokkal bonyolultabb értelmezni mint a korábbit. Ez az új, ezt kell használni! Mind a kettő megtalálható az automatán… Az oszlop másik oldalán viszont ott a régi is. Azt megértem, hogy a Nemzeti Mobilfizetés ezt saját költségén nem szedi le, miért is szedné. De ilyen esetben a Sopron Holding cselekedhetne, mint a oszlop üzembetartója. …a régi és az új is Amíg ez nem történik meg, marad a megtévesztés. Az új rendszerről részletesen a Totalcar-on olvashatsz.
Archives: soproni járás
Nem leszel a Volton? Sebaj, megmondom mi várna rád!
Aranykeretes Ray-Ban Mintha már-már több lenne belőle mint a -300 forintos- Wayfarer-ekből. Naphosszat vághatnám a képeket, de most példának legyen csak elég ennyi 400 forintos sajtos rúd és kakaós csiga Egységesen 400ft/db minden péksütemény Ágyú-objektívek Toborzás a Magyar Honvédségbe TOI rendszámú Toi Toi szállítók NAV Robur Nem is egy, hanem rögtön három is! MVM Mármint Magyar Villamos Művek (lásd: Paks) Szerencsejáték Zrt Élőhúzással Biztonságiak Trafik
Új turisztikai információs pontok a városban
Sopron turisztikai c
VOLT 1. nap – Volt vonat, Sajtóbejárás, első látogatók
Kisesebb technikai malőr