U20: Magabiztos idegenbeli győzelem

Minden negyedet megnyerve diadalmaskodott simán U20-as együttesünk Jászberényben
JKSE – SKC 80-106 (10-21, 19-27, 28-30, 23-28)
Jászberény U20-as bajnoki mérkőzés

SKC: Csátaljay B. 2, CSENDES P. 11/3, POPADIC 23/9, NYIKOS 17/6, SITKU 17/3
Cs.: SCHÖLL 18, Szlávik 5, Hajnal 5, Göltl 4, Pintér 4

Az első percek kiegyenlített játéka után a nyitó etap második felében “robbantottak” fiataljaink és 8-8 után egy 13-2-t “repesztve” elhúztak a hazaiaktól. A második 10 percben elsősorban Popadic és Sitku Marci révén rendkívül hatékony támadójátékot bemutatva szünetig közel 20 pontosra növelték előnyüket a srácok.
Szünet után nagy dobópárbaj alakult ki, a védekezésre kevésbé koncentráltak fiataljaink, ám támadásban többen is kitettek magukért. Schöll Ricsi a padról beszállva is hozta a dupla-dupláját (18 pont, 13 lepattanó), és a két 2004-es ifjú, Csendes Péter és Nyikos Barnabás is kitett magáért. Végül 100 pont fölé jutva összességében simán győztek fiataljaink Jászberényben.