A piknik évfordulója egy nagyon pozitív töltetű ünnep

A piknik évfordulója egy nagyon pozitív töltetű ünnep – vélte Dorothee Janetzke-Wenzel, Németország nagykövete, aki ma látogatott Sopronba. A látogatás célja – többek között – az augusztus 19-ei jubileumi ünnepségsorozat előkészítését illető tájékozódás volt.

tovább:
A piknik évfordulója egy nagyon pozitív töltetű ünnep

Sopron: Héger József reméli, befogadja a város az FC Alpokalját

Győrből Sopronba költözött az egykori Dunaújváros: Héger István üzletember és befektetői csoportja – a magyar futballban nem épp ritkaságnak számító módon – már a harmadik városban próbál csapatot építeni. Az FC Alpokalja valószínűleg az NB II-ben indulhat, és az üzletember reméli, befogadja őket a város. „Már felkerestem Fodor Tamás polgármestert, hogy tárgyaljunk a feltételekről. Bizakodó vagyok,

tovább:
Sopron: Héger József reméli, befogadja a város az FC Alpokalját

Pénzt nyertek a társasházak

Sopron – A válság ellenére tovább folytatódik a kormány panelprogramja, nemrégiben újabb lakóépületek felújításának támogatásáról döntöttek – mondta keddi sajtótájékoztatóján Kránitz László országgyűlési képviselő (MSZP).

tovább:
Pénzt nyertek a társasházak