Székely Norbert szövetségi kapitány kijelölte az Európa-bajnoki selejtezőkre készülő női kosárlabda válogatott bő keretét – olvasható a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetségének (MKOSZ) közleményében.
Nemzeti csapatunk 15 játékossal kezdi meg a felkészülést a Spanyolország és az Izland elleni mérkőzésekre Szekszárdon.