Aranyérmet nyert vasárnap az asztaliteniszező Pálos Péter az S11-es kategóriában a tokiói paralimpián. A döntőben kétszer is szetthátrányból egyenlített, és végül 3-2-re győzött. Illés Fanni 100 méteres mellúszásban az S4-es kategóriában ért célba az első helyen.