Ma (vasárnap) sem nyit ki a Károly-kilátó, a Kőhalmy Vadászati Múzeum és az Erdő Háza Ökoturisztikai Látogatóközpont és Vadaspark. A TAEG továbbra kéri, hogy ne menjen senki az erdőbe!
Ma (vasárnap) sem nyit ki a Károly-kilátó, a Kőhalmy Vadászati Múzeum és az Erdő Háza Ökoturisztikai Látogatóközpont és Vadaspark. A TAEG továbbra kéri, hogy ne menjen senki az erdőbe!