Zsák Ferenc június 16. óta ül előzetesben. Megegyezett a gyárbővítést tervező Audival, aztán vesztegetésért feljelentették.
tovább:
Az Audi-beruházást támadó természetvédőért tüntettek
Zsák Ferenc június 16. óta ül előzetesben. Megegyezett a gyárbővítést tervező Audival, aztán vesztegetésért feljelentették.
tovább:
Az Audi-beruházást támadó természetvédőért tüntettek
Szabó Zsófia diplomaterve megmutatja, miként lehetne hasznosítani Ferenc József egykori soproni magánlovardáját, ami azóta raktárként is funkcionált.

tovább:
Fürdő lehetne Sopronban az egykori császári lovardából – látványképek
A Bajnok és Lehár Ferenc utca sarkán, úgy tűnik, hogy nem megy a játszótér karbantartása – írja az ikvahir.tk.
