Szentmisével ünnepelték az államalapítást a Szent István templomban

Az államalapítás évfordulója alkalmából ünnepi szentmisét és koszorúzást tartottak a soproni Szent István templomban. Dr. Farkas Ciprián polgármester, dr. Barcza Attila országgyűlési képviselő, valamint dr. Csiszár Szabolcs alpolgármester is lerótta tiszteletét az államalapító Szent Istvánra emlékezve. Az ünnepi szentmisét Győr-Nádorváros kisegítő lelkésze, Végerbauer Richárd celebrálta.