Száz felett nyitottunk szezont

UNIQA EUROLEASING SOPRON: Fegyverneky 4, Fűrész D. 7, Szabó F. 2, Krivacevic 15, Horti 16 Cs.: Krnjic 18, Kurasova 16/3, Zavecz 13, Licskai 6, Czank 4, Böröndy V. -, Czinder -‘BSE-FCSM: Szondy 9, Sonyák 2, Bagi 2, Vukov 3, Hegedűs M. – Cs.: Tiba 4, Varga B. 4, Miháczi 1, Orsó -, Szabó -, Karlócai -, Bodnár F. -”Statisztika’Mezőny dobószázalék: 9/39 23% ill. 36/66 55%’3-pontos dobószázalék: 0/19 0% ill. 1/4 25%’Büntető dobószázalék: 7/10 70% ill. 26/33 79%’Gólpassz: 3 ill. 14 (Fegyverneky 5) ‘Lepattanó: 19 (Vukov 5) ill. 55 (Krnjic 17) ‘Szerzett labda: 12 (Hegedűs 3) ill. 26 (Kurasova 7) ‘Eladott labda: 24 ill. 13’Fault: 28 ill. 15 ‘IBM: -35 (Vukov 5) ill. 161 (Krnjic 37)”Az MKOSZ által szervezett hivatalos bajnoki nyitányra a fővárosi Körcsarnokban került sor, ahol a női vonalat a BSE-FCSM és csapatunk mérkőzése képviselte.’A várakozásoknak megfelelően nem okozott különösebb nehézséget a városmajori fiatalok elleni találkozó, mely már az első félidőben nagy különbséget mutatott a felek között. Már az első negyedben megléptünk, a második 20 percben pedig állva hagytuk ellenfelünk. Mindössze 5 pontot engedélyeztünk a BSE-nek, miközben 35 ponttal terheltük meg a gyűrűjüket (15-63).’A szünet után sem változott a forgatókönyv, sőt a 3. negyedben csupán 3 pontot kaptunk. A hajrára két cél maradt. Hasonló védekezés mellett elérni a száz dobott pontot. Nos, mindkettő sikerült. Hét pontot kaptunk, és az utolsó percben Zavecz Hanna révén a 100-as határt is átléptük.’Szombaton Szekszárd a következő állomás.’Székely Norbert: “Azzal tiszteltük meg a BSE együttesét, hogy igyekeztünk az aktuális pillanatban a lehető legtöbbet kihozni magunkból. Remélem, a következő hetekben tovább fogunk fejlődni. Jövő héten vasárnap, az USA ellen is szeretnénk a legjobb tudásunkat adni.”