Pályaválasztási konzultációnak adott otthont csütörtökön a Soproni Szakképzési Centrum. A rendezvényre elfogadta a meghívást Pölöskei Gáborné szakképzésért felelős helyettes államtitkár, aki a megújult szakképzésről tartott előadást. Az önkormányzat nevében a szakképzés jelentőségéről dr. Farkas Ciprián polgármester beszélt a konzultáción tartott köszöntőjében.