Nyugdíjas piknik az Erzsébet kertben

Az Interreg Co-AGE osztrák-magyar határon átnyúló pályázat keretében Idősbarát Nyugdíjas Piknikre várják az érdeklődőket szeptember 21-én, kedden az Erzsébet-kertben. Az egész napos program a Soproni Evangélikus Egyházközség, a Soproni Szociális Intézmény és az Idősek Európai Háza Alapítvány szervezésében valósul meg.