A Szent Margit-Plébánia Panoráma úti parkolójában tartották szombaton a harmadik Nyárbúcsúztató Lőveri Családi Napot. 17 órától ugrálóvár, lufihajtogatás, kreatív sarok, arcfestés, aszfaltrajzverseny várta a gyermekeket. Az elmúlt évekhez hasonlóan finom ételeket, italokat és süteményeket is kínáltak.