MK – Szekszárd-MKB-EUROLEASING SOPRON

KSC Szekszárd: Tamis , Pungor , Bálint , Bozóki , Ievtushenko Cs.: Hajdú , Cazac’MKB-EUROLEASING SOPRON: Miljkovic , Honti , Holt , Milovanovic , Horti Cs.: Krivacevic , Eördögh , Varga Zs. , Hadarics ‘Statisztika’2-pontos dobószázalék: % ill. % ‘3-pontos dobószázalék: % ill. % ‘Büntető dobószázalék: % ill. %’Lepattanó: ill. ‘Gólpassz: ill. ‘Szerzett labda: ill. ‘Eladott labda: ill. ‘Fault: ill. ‘IBM: ill. ‘Székely Norbert kemény edzéseket vezényelt a héten játékosainak, de ezzel együtt jó játékot és magabiztos győzelmet várt csapatától. ‘A vártnak megfelelően növekedett a különbség a két együttes között. A 8. percben 17-7-es vezetésünket olvashattuk le az eredményjelzőről. Ezt követően kicsit megtorpantunk, de a második negyed derekához közeledve újra elkaptuk a ritmust (18. perc 19-37). A szünet előtti hajrában kissé elbóbiskoltunk, így a lelkes hazaiak faragtak hátrányukból (29-43).’A pihenőt követően is jól tartotta magát ellenfelünk, mely a negyed első 5 percét egálra hozta a kissé fáradt lábakon mozgó csapatunkkal szemben (38-52). Ekkor azonban megráztuk magunkat, és egy elsöprő 20-2-es szakaszt zártunk a negyed végi dudaszóval (40-72). ‘Székely Norbert: ‘Busz Pécsre!’Továbbra is várják a jelentkezőket a Pécsre induló szurkolói buszra! Részletek’