Licsi parádé

BEAC-Újbuda: Pusztai 14/3, Katona 5, Horváth Sz. 9, Guti -, Zsámár 7 Cs.: Várhalmy 2, Magyar 3/3, Gróf -, Kisvári 2, Szamosi 4, Havasi -, Horváth E. – ‘MKB-EUROLEASING SOPRON: Hadarics 10, Honti 6, Varga Zs. 16/6, Milovanovic 2, Krivacevic 21 Cs.: Semsei 11, Németh A. 6, Licskai 29/3, Honti 6’Statisztikák: ‘Mezőny dobószázalék: 18/60 30% ill. 39/72 54%’3-pontos dobószázalék: 2/10 20% ill. 3/9 33%’Büntető dobószázalék: 8/9 89% ill. 20/25 80%’Lepattanó: 30 (Zsámár 13) ill. 39 (Licskai 10) ‘Gólpasz: 6 ill. 18’Szerzett labda: 4 ill. 23’Eladott labda: 20 ill. 5’Fault: 20 ill. 16’IBM: 37 (Zsámár) ill. 159 (Licskai 43)’Péntek késő este ékezett csak haza a Madridban bravúros győzelmet arató csapatunk, így Székely Norbert vezetőedző több játékosának is pihenőt adott a BEAC elleni mérkőzésen, melynek lejátszása, pályaválasztói jogcserével, vendégeink kérésére történt Sopronban. Már az első percekben nagy különbség alakult ki a felek között, mely fokozatosan növekedett. Ettől függetlenül a fővárosi fiataloknak is voltak szép megoldásai, melyek tapsot váltottak ki a lelátóról. A 13. percben már több mint 20 pont előnyt jegyezhettünk (11-34). A folytatásban is a fiataloké volt a főszerep, akik közül Licskai Zsófia kiemelkedő teljesítményt nyújtva számolatlanul ontotta a kosarakat, vezetőedzőnk nyugodtan pihentethette kulcsembereit a szerdai sorsdöntő Euroliga mérkőzésre, melyen egy győzelem már a továbbjutásunkat eredményezné. A 100. pontunkat stílusosan a mezőny legjobbja, Licskai Zsófia szerezte.’Székely Norbert: “Köszönjük a BEAC-nak, hogy másodszor is itthon játszhattunk. Öröm volt nézni a fiatalok játékát, különösen Licskai Zsófiáét, aki egészen káprázatos teljesítményt nyújtott a mai estén!”