Jöhet a Pécs!

MKB-EUROLEASING SOPRON: Honti 6, Fűrész 12/3′, Holt 27/9, Krivacevic 10, Tamane 10 Cs.: Eördögh 7/3, Németh 4, Varga Zs. 2’SEAT LAMI VÉD GYŐR: Semsei -, Simon Zs. -, Carson 25/6, Kublina 7, Hollingsworth 6 Cs.: Englert 2, Vida 15/9, Kovács K. 2, Djelmis -, Horváth Zs. 5”Statisztika’Mezőny dobószázalék: 25/55 45% ill. 21/56 38%’3-pontos dobószázalék: 5/10 50% ill. 5/15 33%’Büntető dobószázalék: 23/24 96% ill. 15/19 79%’Gólpassz: 18 (Honti 8) ill. 8 (Hollingsworth 2)’Lepattanó: 31 (Holt 11) ill. 29 (Kublina, Carson 6-6)’Szerzett labda: 11 (Tamane 3) ill. 10 (Carson 3)’Eladott labda: 11 ill. 12’Fault: 20 ill. 25’IBM: 99 (Holt 37) ill. 55 (Carson 27)”Két magas ember is hiányzott keretünkből a megyei rangadón. Marissa állapota nem javult annyit, hogy pályára léphessen, ráadásul Horti Dodit is hiányolnunk kellett betegsége miatt.’Az első percek döcögős játékot hoztak. Pont azért esett, de csak büntetőkből. Az első sikeres akciót Zane passza után Tina fejezte be a 3. perc közepén (4-2). Simon Zsófi többször is átlépte a fault határt, így elég korán beszedett 3 személyi hibát. A 6. percben Kata nyújtotta meg lépéseit, és meg sem állt a gyűrűig. Ezzel visszavettük az előnyt, Tapodi Péter pedig kikérte első idejét (6. perc 10-8). A pontokat ezután is a mi oldalunkon születtek. Amber büntetőivel egy 10-0-ás szakaszt zártunk (8. perc 16-10). Hollingsworth túlzott keménysége is személyi hibákat eredményezett nála. A harmadik után le is ültette a győri kispad. Az alacsonyabb szerkezetben eredményesebb lett a vendégek játéka, akik másfél perc alatt eltüntették a különbséget (9. perc 16-16). A negyed végére azért visszahoztunk 2 egységet az előnyünkből (20-18). ‘Carsont több módon is próbáltuk védeni, de nem nagyon tudtuk megállíani az amerikai dobógépet, aki csapata pontjainak a felét felvállalta (12. perc 20-20). Kicsit bealudtunk a folytatásban, melyet Székely Norbert is észlelt és a 12. percben gyorsan magához rendelte játékosait (20-23). Különösen a lepattanókért való harcban maradtunk alul, de védekezésben is percekig pont nélkül álltunk. Négy perc után a pályára lépő Edó pontos triplája törte meg az átkot. Ez olyan jól sikerült, hogy Dia duplája…