Amikor az emberfeletti is kevés

MKB-EUROLEASING SOPRON: Miljkovic 3/3, Honti 15/3, Eördögh 11, Holt 15/3, Horti 14 Cs.: Krivacevic 7, Semsei 4/3’MiZo-Pécs 2010: Iványi 11/6, Raksányi 3/3, Mazzante 7/3, Vajda 11/3, Ohlde 16 Cs.: Fegyverneky 10/6, Krnjic 7, Nagy-Bujdosó 4, Horváth L. 2’Statisztika’Mezőny dobószázalék: 21/50 42% ill. 23/64 36% ‘3-pontos dobószázalék: 3/13 23% ill. 7/27 26% ‘Büntető dobószázalék: 21/26 81% ill. 18/26 69%’Lepattanó: 28 (Eördögh 9) ill. 38 (Iványi 11) ‘Gólpassz: 10 ill. 12’Szerzett labda: 11 ill. 10’Eladott labda: 8 ill. 11 ‘Falt: 25 ill. 25’IBM: 97 (Horti 20) ill. 97 (Iványi 26) ‘Már 20 perccel a mérkőzés előtt elkezdődött a nagy taktikázás. Izgatottan várta soproni részről mindenki, hogy a vendégek trénere, Füzy Ákos, a négy légiósa közül, kit húz ki a csapatlistáról. A várakozásoknak megfelelően Quigley maradt ki. Nálunk hiányzott a sérült Licskai Zsófia, a beteg Varga Zsófia, Hadarics Kinga és Vágvölgyi Petra. Tinának lement a láza, így rá már számíthatott Székely Norbert, ahogy Semsei Barbarára is, aki térd fájdalmak miatt hagyott ki edzéseket. A kézműtétje után lábadozó Jeca is együtt melegített a társaival, de láthatóan csak a bal kezét használta. A két szurkolótábor is együtt melegített kedvenceivel, a remek hangulat adott volt a rangadóhoz! ‘Nicole Ohlde két pontos büntetőjével a vendégek vezettek először rögtön az első támadás végé. Edó egy középtávolival fordulásból egyenlített (2-2). Amber taláata egy jó elzárás után a vezetést jelentette számunkra (5-4). Már az első percek igen nagy iramot, lüktető játékot hoztak, lányaink csupa szív játéka magával ragadta szurkolóinkat is! Edó bátor betörése, majd Amber ziccere után 6 ponttal ugrottunk meg. Füzy Ákos azonnal jelezte időkérését az asztal felé (3. perc 10-4). Kédés volt, hogy fogjuk ilyen kevés emberrel végig bírni ezt az irdatlan csatát. A negyedik percben Fegyverneky, Nagy-Bujdosó és a térd fájdalmakkal bajlódó Semsei Barbi jelentkezett játékra. Dodi okosan forgatta be védőjét, 8 pontra alakítva a különbséget. Ohlde a másik oldalon összeszedte a harmadik személyi hibáját is, így a pályán Krnjic váltotta. Amber büntetői után felzúgott a lelátótól a “Tíz! Tíz! Tíz!” (16-6)…