A Soproni Rendőrkapitányság rendőrei 2021. október 15. és 17. között közlekedésrendészeti és közrendvédelmi fokozott ellenőrzést tartottak a kapitányság illetékességi területén. Az ellenőrzés fő célja a balesetek megelőzése és az állampolgárok biztonságérzetének növelése volt – tájékoztatta szerkesztőségünket a Soproni Rendőrkapitányság.