Sopronban tartották az agrárszakképzési centrumok országos tanévnyitóját

2020. július 1-től az állami fenntartású szakképző intézmények közül az Agrárminisztérium alá tartozó 61 intézmény szerveződött 5 agrárszakképzési centrumba. A soproni tanévnyitón megalakult az erdészeti ágazati tudásközpont is. Nagy István agrárminiszter pedig arról beszélt, hogy szükség van a megváltozott körülményekhez való alkalmazkodásra.