A soproni Kocsis-Holper Zoltán a KÓTA új elnöke

Tisztújító közgyűlést tartott augusztus 26-án a Magyar Kórusok, Zenekarok és Népzenei Együttesek Szövetsége, a KÓTA. Két kitöltött ciklus után leköszönt elnöki tisztségéről dr. Mindszenty Zsuzsánna
Liszt-díjas karnagy, aki vezetői időszakát összegezve kiemelte, hogy rendkívül fontos
értéknek tartja az együttesek egy nagy közösséggé formálódását az utóbbi években, amit a
járvány ideje alatt hatványozottan megtapasztalhattunk. Döntő többséggel megválasztott
utódja Kocsis-Holper Zoltán Artisjus-díjas karnagy.