Ünnepi megemlékezést tartottak az 1956-os forradalom és szabadságharc 65. évfordulója alkalmából. A rendezvényen dr. Farkas Ciprián polgármester köszöntőjében kiemelte: amikor visszatekintünk 1956 őszére, nem egy vesztes szabadságharcot látunk magunk előtt, hanem azt az erkölcsi győzelmet, amit az elnyomó kommunista rezsim felett arattunk.