Nem mindennapi jubileumi köszöntésen vett részt Sulyok Balázs József polgármester és Nagy Ferenc alpolgármester Újkéren. Mesterházy Miklósnét köszöntötték 100. születésnapja alkalmából. Az örömteli eseményen az utca lakói is átadták jókivánságaikat és ajándékaikat Eszti néninek.