Az Országos Mentőszolgálat mentőegységei az idei karácsony három napja alatt több mint 450 mentési feladatot láttak el Győr-Moson-Sopron vármegyében, miközben az ügyeletekben több mint 1100 betegnek nyújtottak segítséget.
Az Országos Mentőszolgálat mentőegységei az idei karácsony három napja alatt több mint 450 mentési feladatot láttak el Győr-Moson-Sopron vármegyében, miközben az ügyeletekben több mint 1100 betegnek nyújtottak segítséget.