November negyedikét az országgyűlés 2013-ban nyilvánította nemzeti gyásznappá. Ez a nap az 1956-os forradalom és szabadságharc leverésének, a szovjet csapatok bevonulásának évfordulója. Az évfordulóról és a mártírokról az önkormányzat is megemlékezett.