A kora esti sötétben festői volt a Szent Mihály temető: mécsesek százai világították meg a síremlékeket. Mindenszentek, illetve halottak napján az emberek meglátogatják és rendbe teszik elhunyt hozzátartozóik sírját, virágot visznek és mécseseket gyújtanak emlékükért, hiszen a gyertya fénye az örök világosságot jelképezi.