Orbán Viktor fogadta a szakmák európai versenyének magyar győzteseit

Orbán Viktor miniszterelnök szombaton a Karmelita kolostorban fogadta a 2021. évi EuroSkills verseny magyar érmeseit – tájékoztatta az MTI-t Havasi Bertalan, a kormányfő sajtófőnöke. A versenyen a soproni Kisalföldi ASzC Roth Gyula Erdészeti Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium volt tanulói is kimagaslóan szerepeltek. A megmérettetésen Fekete Martin aranyérmet hozott haza épületasztalos kategóriában, Sajtos Dániel pedig a bútorasztalos szakmában remekelt: harmadik helyezést ért el.