A Szent Orsolya Római Katolikus Általános Iskola, Gimnázium tanévnyitó ünnepsége szerda délelőtt volt a Szent Mihály-templomban.
A Szent Orsolya Római Katolikus Általános Iskola, Gimnázium tanévnyitó ünnepsége szerda délelőtt volt a Szent Mihály-templomban.