U20: Gyenge kezdés után győzelem

Ijesztően indult U20-as csapatunk jászberényi mérkőzése, de szerencsére hamar magukra találtak a srácok. A kezdő ötös tagjai alaposan kitettek magukért, a 3. etap közepén fiataljainknak sikerült meglépni és már nem is adták ki kezükből a vezetést
JP Autó JKSE – SKC 81-89 (26-19, 18-28, 19-24, 18-18)
Jászberény U20-as bajnoki mérkőzés
SKC: CSÁTALJAY 16/9, SIMON 10/3, FAZEKAS 27/12 , WERNER 13, SCHÖLL 17.
Cs.: Wilcsinszky 2, Vámosi 2, Kiss, Tabajdi

Csúnyán “beragadtak” fiataljaink a szezonnyitón, de 11-0 után Fazekas Csabi triplája nagy lökést adott a srácoknak, akik egy 16-4-es bő 3 perces rohammal, Csabi vezérletével fordítani tudtak. Ez azonban a jelek szerint sokat kivett a srácokból, a szakasz vége megint a hazaiaké volt. Fiaink a félidő hajrájáig futottak az eredmény és ellenfelük után, ráadásul Werner Vitya 3 hibát szedett össze. A szünet előtti utolsó másfél percet egységes csapatjátékkal, Csátaljay Barna és Schöll Richárd eredményessége, valamint Simon Balázs mezőnymunkája révén 9-0-ra nyerve fordítottak.

A második félidő elején váltva estek a kosarak, majd a szakasz közepén egy 10-0-lal sikerült megugraniuk a srácoknak. A folytatásban U20-as együttesünk végig tartani tudta az 5 és 10 pont közötti előnyét. Fazekas Csabi 27 pontos, 7 lepattanós, 6 gólpasszos teljesítménnyel debütált tétmérkőzésen soproni színekben, Schöll Ricsi (17 pont, 11 lepattanó) és Vitya (13 pont, 11 lepattanó) pedig egyaránt dupla-duplával zárt.